logo-black

اخبار

شرکت كشت و صنعت امام خميني(ره)

بازدید اصحاب رسانه از کشت و صنعت امام خمینی(ره) در روز گرامیداشت خبرنگار

تور بازدید اهالی قلم از پروژه های کارخانه تولید کود فسفاته، کارخانه تولید اسانس اکالیپتوس و نهالستان
1402-05-19 10:32:56

به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز پاسداشت خبرنگار،  اصحاب رسانه شهرستان شوشتر روز چهارشنبه 18مردادماه با حضور در کشت و صنعت امام خمینی(ره) از بخش های مهم این شرکت بازدید نمودند.

 اهالی قلم و صاحبان اندیشه طی بازدید از نهالستان بخش کشاورزی، ازمراحل ساخت نهالستان و تأمین نهال مورد نیاز شرکت و مناطق پیرامون شرکت آشنا شده و در جریان اجرای اولین زنجیره جنگل دست کاشت اکالیپتوس قرار گرفتند.

اصحاب رسانه در ادامه بازدید از پروژه های کارخانه تولید اسانس و کودفسفاته، از فرایند ایده تا عمل  و ضرورت اجرای این پروژه های عظیم و نقش آن در تولید و رشد اقتصادی منطقه و ایجاد اشتغال توضیحات لازم را دریافت نمودند.

 در ادامه، اصحاب رسانه و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر طی نشست صمیمانه با مدیریت عامل این شرکت با بیان نظرات خود، از اهتمام ویژه شرکت امام(ره) به مجموعه اصحاب رسانه وهمچنین فعالیت های مهم اقتصادی انجام شده در این شرکت، قدردانی نمودند.

مدیرعامل کشت و صنعت امام خمینی(ره) درادامه مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، روز پاسداشت خبرنگار را به همه اهالی قلم و صاحبان اندیشه و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمود و بیان داشت: خدمت در عرصه های فرهنگی موجب برافروختن چراغ ایمان و اندیشه های ناب انسانی در جامعه میشود و گوهر راستی، صداقت و حقیقت را عیان نموده و اندیشه انسان را به فضائل انسانی می آراید.

در پایان مراسم، با اهداء لوح سپاس از اصحاب رسانه تجلیل بعمل آمد.

آخرین اخبار

همه ی اخبار