logo-black

اخبار

شرکت كشت و صنعت امام خميني(ره)

تقدیر مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از مجموعه مدیران شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) در جهت اجرای طرح های توسعه ای

بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره)
1402-05-13 09:32:52

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در بازدید از شرکت کشت و صنعت امام خمینی از مجموعه مدیران شرکت در جهت اجرای طرح های توسعه ای تقدیر نمود.

سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۲؛ "اصغر رشنودی" مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و رئیس شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های حوزه وزارت متبوع در استان از شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) بازدید کرد.

 

"رشنودی" در این بازدید ضمن نشست با مدیر عامل این واحد عظیم تولیدی در روند تولید در این واحد عظیم تولیدی و نیز طرح های در دست اجرا قرار گرفت.


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در این نشست ضمن تقدیر از مجموعه مدیران شرکت در جهت اجرای طرح های توسعه ای بر حمایت این اداره کل در اجرای طرح های اقتصادی تاکید کرد و با اشاره به اینکه دو نوع ایجاد شغل در سامانه رصد ثبت می شوند که اشتغال برمبنای پرداخت تسهیلات و همچنین ایجاد اشتغال توسط  دستگاه ها است؛  گفت: مقرر است تا پایان سال جاری تعداد ۶۳ هزار فرصت شغلی جدید توسط دستگاه ها و سازمان های استان محقق شود که در این راستا شرکت کشت و صنعت و صنایع جانبی به ایجاد تعداد ۲۵۰۰ شغل جدید متعهد است که امیدواریم با اجرای برنامه های توسعه ای این امر محقق شود.

 

رشنودی افزود: ۶۰ شرکت بزرگ در استان داریم که این‌ شرکت ها به دلیل شرایط حاکم بر جامعه توان ایجاد اشتغال محدود دارند اما می‌توانند به عنوان شرکت های معین، در توسعه مناطق مستقر اثرگذار باشند.

 

رشنودی به حضور شرکت های دانش بنیان در طرح های در دست احداث شرکت کشت و صنعت امام خمینی "ره" اشاره کرد و گفت: حضور جوانان پای کار و شرکت های دانش بنیان در طرح های استان خوشحال کننده است و سیاست ما حمایت از شرکت های دانش بنیان است و در این مسیر از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

 

"محمدرضا عصاره نژاد" مدیر عامل شرکت کشت و صنعت امام خمینی "ره" نیز در این بازدید گزارشی از روند تولید، ظرفیت های طرح های در دست اجرای این شرکت ارائه کرد.

 

وی اجرای مسئولیت های اجتماعی و توجه به توسعه اقتصادی منطقه را از سیاست های در دست اجرا در این شرکت دانست.

 

گفتنی است، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان به همراه مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت کشت و صنعت امام خمینی"ره" به صورت میدانی از طرح کشت درخت اکالیپتوس و تولید اسانس این درخت و همچنین بازدید از کارخانه در حال تکمیل جهت بهره برداری کود های معدنی فسفات و همچنین طرح دانش بنیان در دست احداث کارخانه اسانس های طبیعی با محوریت اکالیپتوس وابسته به این شرکت بازدید کردند و در گفتگو با مدیران این طرح ها از نزدیک در جریان روند احداث و نیز تولید آن ها قرار گرفت.آخرین اخبار

همه ی اخبار