logo-black

اخبار

شرکت كشت و صنعت امام خميني(ره)

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی: تداوم رکوردشکنی‌ها در تولید شکر با پشتیبانی‌ها و مانع زدایی

پشتیبانی و مانع زدایی در تولید، رونق اقتصادی را رقم می زند و کشور را در ریل خودکفایی قرار می دهد
1400-01-23 11:05:41

◻️مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خبر داد:

تداوم رکوردشکنی‌ها در تولید شکر با پشتیبانی‌ها و مانع زدایی

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار داشت: پشتیبانی و مانع زدایی در تولید، رونق اقتصادی را رقم می زند و کشور را در ریل خودکفایی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر، دکتر عبدعلی ناصری در آخرین جلسه بهره برداری که دوشنبه ۲۳ فروردین ماه در کشت و صنعت میرزا کوچک خان برگزار شد، گفت: در سایه عنایت پروردگار، انسجام مدیران و همت پرسنل، جهش تولید و افزایش دو برابری تولید شکر محقق شد.

وی افزود: میزان تولید شکر ۲۵ درصد بیشتر از پیش بینی‌های اولیه بود و رکوردی ماندگار در کشت و صنعت های هفتگانه در برداشت نیشکر و استحصال شکر رقم خورد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کاهش بارندگی ها در سال گذشته تصریح کرد: امسال علی‌رغم محدودیت منابع آبی، با پشتیبانی و مانع زدایی در تولید، موفقیتی دیگری را در سال زراعی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ رقم خواهیم زد و به ظرفیت اسمی تولید شکر دست خواهیم یافت.

ناصری با اشاره به ضرورت مدیریت در زمان بحران و مواقع دشوار ، تاکید کرد: هر بحرانی را باید با استراتژی خاصی مدیریت کرد و عبور از وضعیت بحرانی و بازگشت به شرایط عادی با تصمیم گیری های بموقع و درست، هنر مدیریت است.

وی با اشاره به رکوردزنی ها و رکوردشکنی ها در شرکت توسعه نیشکر عنوان کرد: در سال زراعی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به همت همه مدیران و پرسنل، موفقیت‌های چشمگیری در شرکت توسعه نیشکر رقم خورد و دستاوردهای عظیمی حاصل و جهش تولید محقق شد و امسال نیز که بار دیگر مزین به نام تولید همراه با پشتیبانی و مانع زدایی است، این دستاوردها و موفقیت ها در صنعت بزرگ نیشکر ادامه خواهد یافت.

جلسات بهره برداری با حضور مدیران و معاون شرکت توسعه نیشکر و کشت و صنعت های هفتگانه به منظور ارائه گزارش کار، بررسی وضعیت موجود و ارائه نظرها و پیشنهادها برگزار می شود. با تاکید مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، این جلسات پس از پایان فصل برداشت نیشکر نیز برگزار می شود.

آخرین اخبار

همه ی اخبار