logo-black

اخبار

شرکت كشت و صنعت امام خميني(ره)

تاکید بر حفظ سلامت پرسنل و تقدیر از جهادگران عرصه سلامت

لزوم رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و افزایش مراقبت‌ها در صنعت بزرگ توسعه نیشکر
1399-11-26 11:38:16

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در پیامی بر لزوم رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و افزایش مراقبت‌ها در صنعت بزرگ توسعه نیشکر در برابر شیوع ویروس کرونا تأکید کرد.

در پیام دکتر عبدعلی ناصری آمده است: اکنون که بار دیگر کرونا و همه گیری ناشی از این ویروس منحوس شیوع پیدا کرده و متاسفانه آمار فوتی های منتج از همه گیری رو به افزایش است، باید همچون گذشته و با حساسیت بیشتر، رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی و افزایش مراقبت‌ها در صنعت بزرگ توسعه نیشکر در برابر شیوع ویروس کرونا مورد توجه قرار بگیرد تا با توکل به خداوند متعال ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی و قطع زنجیره انتقال در آینده نزدیک شاهد ریشه کنی این ویروس باشیم.

ویروس کرونا با تمام هیاهو و سختی هایش خواهد رفت، اما آنچه اهمیت دارد این است که با تلاش مضاعف و با تدبیر و تصمیمات درست و اقدامات بموقع، آسیب هایش را به حداقل برسانیم و یکبار دیگر همچون گذشته، مانند خانواده ای صمیمی و پر تلاش موفق تر از گذشته گام های موثری را در حفظ سلامتی کارکنان همگام با صیانت از تولید برداریم.

پرسنل شرکت توسعه نیشکر همانگونه که در عرصه تحقق شعار جهش تولید پیشگام هستند در عرصه رویارویی و مقابله با ویروس کرونا نیز با ایثار و از خودگذشتی در تولید الکل مورد نیاز کشور، دوشادوش دیگران، در زمره جهادگران سلامت محسوب می شوند که بی شک قدردان این همت و تلاش تان هستیم.

بر خود لازم می دانم از اهتمام و توجه ویژه همه همکاران در راستای اجرای هرچه بهتر دستورالعمل های بهداشتی و مراقبتی برای مقابله و شکست ویروس منحوس کرونا و احساس مسئولیت در اجرای هر چه بهتر برنامه های شرکت تشکر و قدردانی نموده و انتظار می رود در خصوص رعایت دقیق مسائل بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع این بیماری همچنان دقت عمل لازم صورت پذیرد.

آخرین اخبار

همه ی اخبار