logo-black

اخبار

شرکت كشت و صنعت امام خميني(ره)

عبور از مرز تولید شکر

رکورد تولید شکر زرد در تاریخ شرکت توسعه نیشکر برای چهارمین سال متوالی شکسته شد
1403-02-13 07:16:06

رکورد تولید شکر زرد در تاریخ شرکت توسعه نیشکر برای چهارمین سال متوالی شکسته شد
در سال مزین به جهش تولید با مشارکت مردمی، شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) توانست بار دیگر برای چهارمین سال متوالی رکورد تولید شکر زرد(خام) را در بین کشت و صنعت های شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از آن خود کند.


معاونت صنعت شرکت کشت وصنعت امام خمینی(ره) در این خصوص گفت:در بهره برداری امسال با انجام تعمیرات به موقع و کمترین میزان توقفات کارخانه و نسبت کارکرد بالای عملیات تولید و با تکیه بر بروزرسانی تجهیزات، بهبود و اصلاح فرآیندهای با عبور از ظرفیت اسمی تولید شکر زرد به میزان صد و  چهارده هزار  و هشتصد و چهل و هفت تن  شکر دست یافته ایم.ا

منوچهر رستمی در ادامه افزود:این میزان شکر زرد تولیدی از دریافت یک میلیون و هفده هزار و شصت و چهار تن نیشکر  و با درصد استحصال 11/29درصد شکر زرد از نیشکر حاصل شده است. این ارقام بیانگر راندمان بالای استحصالی این محصول استراتژیک از گیاه جادویی نیشکر می باشد.
وی در پایان گفت:به لطف الهی و حمایت های همه جانبه مدیریت محترم عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی و مدیر عامل محترم امام خمینی (ره)  و نیز همت بالای همکاران محترم توانستیم شعار سال، جهش تولید را محقق کنیم.

آخرین اخبار

همه ی اخبار