logo-black

اخبار

شرکت كشت و صنعت امام خميني(ره)

بازدید معاون سازمان توسعه تجارت ایران از کشت و صنعت امام خمینی(ره)

معاون سازمان توسعه تجارت ایران گفت:در کشت و صنعت امام خمینی(ره) چرخه کاملی از کشاورزی و صنعت را مشاهده کردیم
1402-08-07 04:27:40

در این بازدید که  روز شنبه ششم آبان ماه با حضور سید محمد صادق قناد زاده معاون سازمان توسعه تجارت ایران  و فرزاد پیلتن، مدیر دفتر غرب آسیایی سازمان توسعه تجارت ایران و حمید رضا فلاح، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و هیئت همراه برگزار شد،محمد رضا عصاره نژاد مدیر عامل شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) گزارشی از روند تولیدات و پروژه های شرکت ارائه داد.


در این بازدید سید محمد صادق قناد زاده معاون سازمان توسعه تجارت ایران گفت:در کشت و صنعت امام خمینی(ره) چرخه کاملی از کشاورزی و صنعت را مشاهده کردیم و این نشان از هوشمندی و درایت مدیر عامل مجموعه می باشد که توانسته از ظرفیت و پتانسیل شرکت در جهت تولیدات و کارخانه های جدید با استفاده از دانش به روز و استفاده از شرکت های دانش بنیان استفاده کند.


در ادامه فرزاد پیلتن، مدیر دفتر غرب آسیایی سازمان توسعه تجارت ایران گفت شاهد یکی از مجموعه های برتر کشور در حوزه تولیدات با فناوری های جدید و تامین کننده یکی از نیازهای اساسی کشورمان هستیم.

وی افزود: تکنولوژی های روز و ساز و کارهای جدید باعث می شود تولیدات محصولات با ارزش افزوده بالاتر و همچنین ایجاد زنجیره ارزش در سطح داخلی و بین المللی سوق پیدا کند و انشالله در آینده ای نزدیک این شرکت بتواند به رشد صادرات و حضور در بازارهای بین المللی دست یابد.


در پایان حمید رضا فلاح، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت:کشت و صنعت امام خمینی(ره) در تمام زنجیره های تولید  نیشکر وارد شده و باعث خرسندی است که صنایع پایین دستی و کارخانه های جدید احداث شده بر اساس نیازها و پتانسیل ها و مهمتر از آنها، دانش بنیان بودن است که افتخاری برای استان و کشور محسوب می شود.