logo-black

اخبار

شرکت كشت و صنعت امام خميني(ره)

هفت مهر روز ایمنی و آتش نشانی

آتش نشان، نمونه و نماد فداکاری و ایثار است
1402-07-09 10:52:58

مدیر عامل شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی در جمع پرسنل زحمت کش آتش نشانی شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) حضور یافت و ضمن تبریک این روز گفت: آتش نشان، نمونه و نماد فداکاری، ایثار است و این صفات متعالی و ارزشمند شغل شریف آتش نشانی است.


محمد رضا عصاره نزاد ضمن ارج نهادن و سپاسگزاری از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی آتش‌نشانان غیور در جای جای میهن عزیزمان، به ویژه آتش‌نشانان شاغل در شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره)  که با از خود گذشتگی و جسارت و شجاعت وصف ناشدنی، همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند، تقدیر و این روز را به یکایک آنها تبریک عرض نمود.

در ادامه مدیر HSEE  شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) روز ایمنی و آتش نشانی را به کارکنان پر تلاش این عرصه تبریک گفت و گزارشی از عملکرد  اداره ایمنی و آتش نشانی را ارائه داد.

حسن قلندری عنوان داشت در سال گذشته ضمن انتخاب این شرکت به عنوان کمیته حفاظت فنی برتر استانی و نیز مدیریت HSEE  برتر شهرستان شوشتر اقدامات ارزنده ای در راستای اهداف سازمانی و ارتقای سطح ایمنی و آتش نشانی شرکت از قبیل اندازه گیری عوامل زیان آور در محیط کار، بازرسی و تست فنی جرثقیل ها و بالابرها، تست و بازرسی فنی از چاهک های ارت، نصب علائم ترافیکی، خط کشی جاده های داخلی شرکت، رنگ آمیزی سرعت گیر ها، پلاک گذاری 123 دستگاه تراکتور، معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین، انجام آموزش های HSE کارکنان،تهیه وسایل امداد و نجات، بازسازی و نوسازی خودروهای آتش نشانی و انطباق آنها با الزامات بین المللی NFPA، انجام مانورهای ایمنی و آتش نشانی صورت پذیرفته است.

در پایان این مراسم ضمن تجلیل از پرسنل  آتش نشانی شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) مانور امداد و نجات صورت گرفت.

در این دیدار هادی دلفیه معاونت کشاورزی ،منوچهر رستمی معاونت صنعت ،غلامرضا کوثریان معاون مالی پشتیبانی و مهدی چینی ساز مدیر حراست شرکت کشت و صنعت امام خمینی(ره) حضور داشتند.